Açlık Grevine kadar giderBu eylemi yapmaktaki amacımız Beykoz Spor Kulübünü  mevcut yönetimden kurtarmak ama asıl olanı tüm Beykozun birlikte bu işe el atması. Boğazın Yargıçları olarak bu kötü gidişat nedeniyle taraftarlığımızı da unutup kulüp giderlerine ortak olmaya başladık. Yeri geldi son harçlıklarımızla futbolcuya yemek aldık, yeri geldi krampon aldık, lisansları çıkarttık. Malzemeciliğini yaptık. Futbolcuların deplasman giderlerini karşıladık. Alt yapının A ‘dan Z ‘ye tüm masraflarıyla yeni baştan yapılandırdık. Yaptıklarımızdan gocunmuyoruz. Şartlar zaten bunu gerektiyordu. Keşke daha fazlasını yapabilsek ama artık maddi gücümüz tükendi. Manevi olarak zaten çoktan çökmüştük.

Hepiniz suçlusunuz. Bu güne kadar çuvaldızı kendimize batırıyorduk ama artık değil.  Bu konuda misyonumuzun üstüne çıktık. Maça gelmeyen esnafıda, bilet almadan duvardan atlayan çocuğuda, Maç çıkışı bizi meydan görüp "Maç kaç kaç" diye soranıda. Arabasının arkasına diğer takımların atkısını asanıda. Oğlunu diğer takımların alt yapısına gönderende. Beykoz dan ekmek yiyipte maça gelmeyenide. Seçim zamanı stadlarda,kahvehanelerde Beykoz atkısı takıp oy isteyip seçimden sonra maça gelmeyenide. Siyasi rant için binlerce kişi organize olan fakat bir türlü maça gelemeyen yöre dernekleride. Beykoz ormanlarını , topraklarını parseleyip holdingler kurup takıma 5 kuruş faydası olmayanlarıda. Ülke genelinde popüler derneklerin, partilerin şubesini açıp Beykoz adını tabelaya yazıp, Beykoz ‘a uzak olanıda. Kendini mahallesinin futbol takımını Beykozspor'a rakip görüp Beykoz ‘u  hasım bilenide.  Oturduğu lüks konakları ayrı bir ilçe zannedenleride. Manzaralarımızı çalıp keyif süren ama Beykoz dan bi’ haber olan yalı sakinide. Lanet olasıca kulüp binasıdan rant bekleyenide. Alacakları yüzünden kulübe haciz gönderenide.

Biz bunları yazarak hatalarınızla yüzleşin istedik…

Kulubün içinde bulunduğu durum belkide yeni bir fırsat. Gelin suçunuzu temizleyin. Örtbas etmeyin temizleyin. 3 büyük değerimiz ; Tekel, Deri Kundura, Şişecam gitti. 4.süde gitmesin.

Tarihte Beykozu düşüren insanlar olarak yargılanmak istemiyorsanız sorumluluklarınızı yerine getirin.

And olsun ki bu takım düşerse duvarlarda resimleri yapılmış , kişilerin yanına isimlerinizi yazıp sizi Kelle ibrahim , Ahmet Mithat Efendi 'ye “Bunlarda Beykoz düşmanı” diye şikayet ediyor olacağız.

Beykoz Spor Kulübü ‘nün (Futbol,Basketbol,Voleybol,Boks,Kürek,Yüzme) neden bu hale geldiğini özetlemeye çalıştık.  14 Aralık Çarşamba Günü Saat 19:08 başlama saatiyle 5 gün süreyle otuma eylemine başlıyoruz.  Eylem bitiminde topladığımız imzaları bütün siyasi partiler-bakanlıklar ve Türkiye Futbol Federasyona gönderiyoruz. Sonrasın da 7 Ocak Gününe kadar herhangi bir gelişme olmadığı takdirde Açlık Grevimiz başlayacaktır.

Saygılarımızla
BEYKOZ HALKI ADINA
BOĞAZIN YARGIÇLARI-2001
Share on Google Plus

About Semt Aşığı

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 yorum:

  1. Taraftarın haklı mücadelesini sonuna kadar destekliyorum!

    YanıtlaSil